Oster Artisan trymer bezprzewodowy, maszynka do strzyżenia

Trymer bezprzewodowy, maszynka

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5754
  • Producent: Oster
  • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
  • Darmowa dostawa
  • 537,08 zł
  • szt.
    Niedostępny

W pełni profesjonalny Trymer bezprzewodowy OSTER ARTISAN, który platynowa obudowę oraz nowoczesny silniczek.

Poznaj ujmującą szybkość maszynki Oster Artisan

Maszynka posiada 6000 obrotów na minutę a bateria ładuje się w zaledwie 60 minut. Natomiast pracować możesz z nią ponad godzinę bez konieczności ładowania. Idealnie pasuje do podgalania. Ponadto jest bardzo łatwa w obsłudze co również przełoży się na większy komfort Twojej pracy. Maszynka ta nie ma regulacji wysokości strzyżenia.

Dane techniczne:

  • silniczek obrotowy o prędkości 6000 obr/min.
  • noże nadające się również do modelu O-Baby
  • krótki czas ładowania baterii ok. 60mim
  • czas pracy bez przewodu  60min
  • możliwość pracy z przewodem
  • służy głównie do podgalania i wykańczania fryzury
  • w zestawie oliwka do ostrzy, szczoteczka do czyszczenia noży
  • komplet nasadek plastikowych
  • W komplecie są dwa noże. Jeden mikroostrze ( służy do podgalania szyi i do strzyżenia na tzw. "zero" ) o wysokości strzyżenia 0,05m, drugi o symbolu CT i wysokości strzyżenia 0,5mm. Można również dokupić dodatkowy nóż ( oznaczenie TEX lub TN ) o wysokości strzyżenia 0,2 mm

Gwarancja: 12 miesięcy

Uwaga! Sprzęt ten podlega gwarancji z załączoną kartą gwarancyjną, na której podany jest jego numer seryjny. Ten sam numer seryjny wygrawerowany jest na obudowie sprzętu.

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi