O firmie

Barbermania.pl to sklep barberski z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi. Powstał z myślą o salonach barbershop, które cenią sobie komfort i wygodę, jakie daje elektroniczna forma zakupów. Przedstawiamy szeroką gamę profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego przeznaczonego do pracy w salonach, jak i do użytku domowego. Oferujemy również kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów takich firm jak m.in. Dear Beard, Farouk, Goldwell, Kerastase, LOreal Professionnel, Reuzel, Schmiere, Uppercut, Wella. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo również meble fryzjerskie.

Fryzomania spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 66-300 Międzyrzecz, Osiedle Centrum 3, NIP 5961764356, REGON 521830072, KRS: 0000968379, kapitał zakładowy 6000 złotych, w całości opłacony to pewna i stabilna firma, która obłużyła w swojej historii tysiące zadowolonych Klientów! Jakość naszych usług zapewnia Fryzomania - największa internetowa hurtownia fryzjerska.

Naszym nadrzędnym celem firmy jest pełna satysfakcja Klientów, a kluczem do jej osiągnięcia - ciągłe podnoszenie jakości i standardów obsługi.

Prosimy o przekazywanie Państwa wszelkich opinii i zastrzeżeń o naszych usługach i produktach bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta pod numerem telefonu (095) 742 03 05 lub na adres e-mailowy sklep@barbermania.pl