2 tys. produktów w ofercie
Najlepsze ceny
Bezpieczne zakupy
99% Klientów poleca nasz sklep

O firmie

Barbermania.pl to sklep barberski z profesjonalnymi produktami fryzjerskimi. Powstał z myślą o salonach barbershop, które cenią sobie komfort i wygodę, jakie daje elektroniczna forma zakupów. Przedstawiamy szeroką gamę profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego przeznaczonego do pracy w salonach, jak i do użytku domowego. Oferujemy również kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów takich firm jak m.in. Dear Beard, Farouk, Goldwell, Kerastase, LOreal Professionnel, Reuzel, Schmiere, Uppercut, Wella. Warto wspomnieć, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo również meble fryzjerskie.

„COMPLEX” Paweł Grabski, ul. Kwiatowa 8, 66-300 Międzyrzecz, REGON: 211047610, NIP: 596-157-03-56 to pewna i stabilna firma, która obłużyła w swojej historii tysiące zadowolonych Klientów! Jakość naszych usług zapewnia Fryzomania - największa internetowa hurtownia fryzjerska.

Naszym nadrzędnym celem firmy COMPLEX jest pełna satysfakcja Klientów, a kluczem do jej osiągnięcia - ciągłe podnoszenie jakości i standardów obsługi.

Prosimy o przekazywanie Państwa wszelkich opinii i zastrzeżeń o naszych usługach i produktach bezpośrednio do Działu Obsługi Klienta pod numerem telefonu (095) 742 03 05 lub na adres e-mailowy sklep@barbermania.pl