Babyliss Pro FXRF2E 4Artists Głowica do golarki FXFS2E, kolor srebrny

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 16251
 • Producent: BaByliss Pro
 • Dostępność: Chwilowo niedostępny Chwilowo niedostępny
 • Darmowa dostawa
 • 99,00 zł 85,25 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 85,25 zł
 • szt.
  Niedostępny

Potrzebujesz zapasowej głowicy i noża do folii do golarki z podwójną folią? Chcesz osiągnąć wysoki komfort golenia w każdym obszarze twarzy? Dzięki ostrzu i foli do golenia Babyliss 4Artists możesz ciąć w każdych warunkach.

Profesjonalna folia do profesjonalnej golarki

Sprawdzi się doskonale w przypadku osób skłonnych do podrażnień skórnych i alergii. Siatka i głowica tnąca służą do suchego, gładkiego golenia włosów. Pomagają osiągnąć wysoki komfort w każdym obszarze twarzy. Ostrze i folia są dedykowane golarce FXRF2E. Mechanizm golarki składa się z dwóch niezależnych pływających głowic. Ostrze i folia do golarki Babyliss 4Artists to gwarancja najwyższej jakości cięcia. Oryginale części do golarki babyliss to gwarancja jakości i satysfakcji. Hipoalergiczna siatka tytanowa ze złoceniem eliminuje powstawanie mikrouszkodzeń i podrażnień skóry po goleniu. Ostrze i folia Babyliss mają szerokość 44mm i umożliwiają cięcie na wysokości 0,1mm. Wymiana siatki i noża odbywa się bez specjalistycznego narzędzi. Szybko wymienną głowicę można łatwo założyć i zdjąć z golarki, więc dbanie o nią nie będzie trudne. 

Sposób użycia: Ustaw golarkę w pozycji OFF. Naciśnij przycisk zwalniający głowicę foliową z boku golarki. Głowica foliowa powinna łatwo odciągnąć się od korpusu golarki. Usuń zużyty nóż do folii. Trzymaj golarkę foliową jedną ręką; drugą ręką przytrzymaj stary nóż za oba końce i delikatnie pociągnij do góry i odciągnij od korpusu folii. Nóż powinien być łatwy do usunięcia. Wyjmij nowy nóż do folii z opakowania. Ustaw prowadnicę noża równo z wałem napędowym i lekko dociśnij, aż usłyszysz kliknięcie. Wyjąć nową głowicę foliową z opakowania. Umieść nowy zespół głowicy foliowej bezpośrednio na korpusie folii. Lekko dociśnij, aż usłyszysz kliknięcie nowego zespołu głowicy foliowej na miejsce. Włącz golarkę foliową i upewnij się, że działa prawidłowo.

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi