Lisap MAN Farba/odsiwiacz do włosów dla mężczyzn 60ml

opcje!!! 6 Ciemny Blond

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 14737/0,18
  • Producent: Lisap
  • Dostępność: Duża ilość (wysyłka w 24h) Duża ilość (wysyłka w 24h)
  • Dostawa od: 6,50 zł
  • 42,93 zł 26,52 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,52 zł
  • szt.

Jeśli szukasz produktu całkowicie bezpiecznego i dostosowanego do Twoich potrzeb? A może potrzebujesz wyjątkowo trwałego rozwiązania, które zapewnia zachwycający i długotrwały efekt? Odpowiedzią na wszystkie te pragnienia jest Lisap MAN farba koloryzacja dla mężczyzn 60ml, która zachwyca pięknym odcieniem, a do tego jest bezpieczna dla włosów.

Świetny odsiwiacz dla mężczyzn - Lisap MAN

Farba bardzo dokładnie pokrywa siwe włosy, więc można ją stosować do męskich włosów w każdym wieku. W efekcie włosy są intensywne i błyszczące, a kolor wyjątkowo trwały. Farba jest niezwykle wydajna, więc nie ma potrzeby mieszania odcieni naturalnych z wybranym kolorem. Kosmetyk zawiera ceramidy A2, które intensywnie wzmacniają włosy oraz substancję Phyto-Enhancer, która chroni włókna kapilarne i tym samym hamuje proces starzenia się włosów. Produkt jest dedykowany mężczyznom, którzy borykają się z problemem postępującej siwizny. Lisap Man gwarantuje pokrycie siwych włosów, odżywienie oraz przede wszystkim naturalny wygląd. W dodatku równomiernie się wypłukuje.

Sposób użycia: Wymieszaj w niemetalowej miseczce odsiwiacz wraz z aktywatorem w proporcji 1:1. Czas trzymania mieszanki uzależniony jest od ilości siwych włosów. Poniżej 60% siwych włosów: 5 minut Ponad 60% siwych włosów: 5 minut dla uzyskania efektu nasyconej platyny. Ponad 60% siwych włosów: do 10 minut dla uzyskania bardziej intensywnego efektu.

Pojemność: 60ml

lisap men kolory

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi